Za mało autobusów?
Mieszkańców na naszym osiedlu jest więcej, autobusów za mało i podróżujący nie mieszczą się w środku. Tak wygląda koniec komunikacyjnego
Read moreMieszkańców na naszym osiedlu jest więcej, autobusów za mało i podróżujący nie mieszczą się w środku. Tak wygląda koniec komunikacyjnego
Read more