fbpx

Inwestycja przy ulicy Orawskiej.

Mieszkańcy okolic ulicy Orawskiej są zaniepokojeni planowaną inwestycją budowlaną, którą chce wprowadzić firma Develia. Projekt zakłada budowę kompleksu mieszkaniowego, jednakże brak planowanej drogi dojazdowej budzi niepokój i niezadowolenie wśród mieszkańców.

Obecnie już teraz w okolicach ulicy Orawskiej panuje duże natężenie ruchu, a brak planowanej drogi dojazdowej jedynie przyczyni się do nasilenia tego problemu. Obawiają się oni, że wprowadzenie nowych mieszkańców pogorszy sytuację w tej kwestii, powodując jeszcze większe korki i utrudnienia w przemieszczaniu się. Wraz z przeprowadzką nowych mieszkańców, pojawi się również więcej samochodów na drogach, co spowoduje dodatkowe zatłoczenie.

Niestety, to nie jedyne obawy mieszkańców. W przypadku budowy bez planowanej drogi dojazdowej, inwestycja ta będzie prowadzona przez istniejące już ulice. To spowoduje jeszcze większe korki, a także powoduje szkody w infrastrukturze miejskiej, szczególnie w przypadku ciężkich samochodów dostawczych, które będą kursować z budowy.

Wszyscy są zaniepokojeni, że firma Develia nie wzięła pod uwagę tych problemów, a budowa kompleksu mieszkaniowego przyczyni się do jeszcze większego chaosu w tej okolicy. Wielu podkreśla, że osiedla Ołtaszyn i Wojszyce są już wystarczająco obciążone i że nie są w stanie znieść dalszego wzrostu ruchu samochodowego. 

Mieszkańcy są zdeterminowani, aby wyrazić swoje niezadowolenie wobec planowanej inwestycji budowlanej przy ulicy Orawskiej. Zdają sobie sprawę, że rozwój miasta jest potrzebny, jednakże nie można ignorować potrzeb i obaw mieszkańców. Liczą, że władze miasta oraz lokalni politycy staną po ich stronie i zrobią wszystko, co w ich mocy, aby zatrzymać tę inwestycję lub co najmniej zredukować jej skale, a firma Develia usłyszy ich głos i podejmie decyzję, która będzie korzystna dla wszystkich, w tym dla miasta i jego mieszkańców.

Szacowany czas czytania: 2 minuty