Wyniki I tury wyborów 2020

Na Ołtaszynie frekwencja:

78,04%

Zagłosowało 4034 uprawnione osoby.

Wygrywa TRZASKOWSKI Rafał, który otrzymał 2322 głosy (57,05%). Obecny Prezydent RP DUDA Andrzej zdobywa 781 głosów (19,19%). Trzeci co do ilości (516) głosów (12,68%) jest HOŁOWNIA Szymon.

LPKandydat LOKAL 151LOKAL  152LOKAL 153RAZEM GŁOSÓW
1TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz7476699062322
2DUDA Andrzej Sebastian199276306781
3HOŁOWNIA Szymon Franciszek167155194516
4BOSAK Krzysztof655295212
5BIEDROŃ Robert393054123
6KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin33233389
7TANAJNO Paweł Jan2338
8ŻÓŁTEK Stanisław Józef0167
9JAKUBIAK Marek0145
10WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz3025
11PIOTROWSKI Mirosław Mariusz1012

Protokół komisji obwodowej w pierwszym głosowaniu lokal wyborczy 151

Protokół komisji obwodowej w pierwszym głosowaniu lokal wyborczy 152

Protokół komisji obwodowej w pierwszym głosowaniu lokal wyborczy 153