fbpx

Mikrogranty- spotkanie.

Ruszamy z drugim naborem w tym roku!

Strefa Kultury Wrocław i Fundacja Umbrella zapraszają na drugi w 2019 roku nabór Mikrograntów – tym razem na inicjatywy plenerowe! 17 kwietnia zaczynamy spotkania informacyjne, które pozwolą Wam na przygotowanie się do majowej odsłony programu.

W ramach nowego naboru (1-15 maja) zapraszamy wszystkich chętnych wrocławian i wrocławianki (pełnoletnie osoby fizyczne oraz grupy nieformalne), młode organizacje pozarządowe (do 5 lat działalności) oraz młodzieżowe grupy nieformalne (osoby od 13 do 21 roku życia) do realizacji swoich pomysłów na działania z zakresu animacji, aktywizacji społecznej, edukacji, związanych z wszystkimi dziedzinami sztuki oraz inne o charakterze kulturotwórczym, które realizowane będą na tzw. obszarach rekreacyjnych, czyli w otwartych, dostępnych dla mieszkańców miasta przestrzeniach.

Szczególnie mocno rekomendujemy Wam wykorzystanie miejsc i obiektów, które powstały w ramach Wrocławski Budżet Obywatelski.

Chcecie zorganizować warsztaty działkowe i majsterkowe na Zaciszu, grę terenową o historii Osobowic, cykl edukacyjnych śniadaniowych pikników na Ołtaszynie lub plenerowe warsztaty kulinarne dla sąsiadów na Stabłowicach? Macie pomysł, jak wziąć miasto w swoje ręce latem? Czekamy na Was i Wasze pomysły!

Nabór poprzedzą spotkania informacyjne, w trakcie których będzie można uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania dotyczące przygotowania wniosku i planowania realizacji projektu.