fbpx

Już w niedzielę „Powitanie Lata” na Ołtaszynie!

Doczekaliśmy się. W końcu możemy spotkać się w najbliższą niedzielę (27 czerwca) o godzinie 12:00. Organizator – Zarząd Osiedla Ołtaszyn, przygotował bogaty program animacyjny dla dzieci i dorosłych, darmowe dmuchańce, spotkanie z patrolem konnym Straży Miejskiej, konkursy z nagrodami, liczne warsztaty i pokazy, a nawet możliwość przejażdżki Harleyem.

Pani Edyta Skuła Przewodnicząca Zarządu Osiedla zapewnia, że czeka na nas moc atrakcji- od występów na żywo, warsztatów i animacji po gratisowe: lody, popcorn, wata cukrowa, kiełbasa z grilla, frytki (ograniczona ilość).

Podczas festynu będzie można również skorzystać z możliwości znakowania rowerów w godzinach 12:30 -15:00 – Wymogi formalne: akcja znakowania rowerów skierowana jest do osób zamieszkałych na terenie powiatu wrocławskiego. Rower musi posiadać oświetlenie przednie barwy białej (odblaskowe i pozycyjne) oraz tylne barwy czerwonej (odblaskowe), dzwonek oraz przynajmniej jeden sprawny hamulec. W celu usprawnienia znakowania rowerów zwracamy się z prośbą do osób zainteresowanych o zabranie dokumentu potwierdzającego ich prawo własności do roweru (paragon, faktura, karta gwarancyjna).

Bogaty program urozmaicą Kalinowe listy z piosenkami Kaliny Jędrusik, warsztaty taneczne Salsy i Bachaty.

Podczas festynu będzie można skorzystać także z Warsztatów gry na bębnach afrykańskich djembe, Łukasz Maj, Everyday Djembe w godzinach
14:45 – 16:00.

Występy mini Akademii Muzyki. Solo: Kinga – Sanah,  Tosia – Arcade, Kinga i Teresa – Amy Winehouse. (Dziewczyny z konkursu wokalnego) – podkłady muzyczne Zosia, Maria, Elena Bernardii – Szklana Pogoda Lombard

Gościć będziemy na ołtaszyńskim boisku ośmiokrotnych Mistrzów Polski – wrocławską drużynę lacrosse’a – Kosynierzy Wrocław! Będą Was „zarażać” tą fascynującą dyscypliną rodem ze Ameryki Północnej.

O 13:00, N11 – Centrum Sportu! Są z Ołtaszyna i zapewnią Wam dawkę ruchu pod gołym niebem i to zupełnie bezpłatnie!
Zapraszamy wszystkich, zarówno dorosłych jak i dzieci do udziału w treningu na świeżym powietrzu pod okiem najlepszych trenerów!
Zapewniamy sprzęt i gwarantujemy mnóstwo endorfin! O godzinie 13:00 startuje ogólnorozwojowy trening dla dorosłych, a o 14:00 zapraszamy wszystkie dzieci do spróbowania swoich sił!

Między godziną 12:30 a 15:00 będziemy mogli również najmłodszych zawodników WKS Śląsk.

Nie może Was tam zabraknąć. Pamiętajcie! Niedziela 27.06- Boisko Ołtaszyn ul. Strachowskiego. Start godzina 12:00!

Link do wydarzenia na FB – Zobacz